Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Przyczyna Górna - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

365 000 zł54,30 m² 6 721,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie w Głogowie osiedle Kopernik. Lokal o powierzchni 54,3 m znajduje się na 8. piętrze, co zapewnia ciszę, prywatność oraz przyjemny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Leszno

Leszno(Przyczyna Górna + 22 km)

510 000 zł2 000 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Leszno - lasocice - S5 Oferujemy działki o pow. 1,7 - 2,1 ha przeznaczone pod usługi/przemysł na podstawie warunków zabudowy Działki zlokalizowane są tuż przy powstającym najnowocześniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł38,94 m² 4 340,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz wygodnego mieszkania blisko centrum miasta? Marzysz o mieszkaniu z ogródkiem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Głogów

Głogów(Przyczyna Górna + 22 km)

680 000 zł142,47 m² 4 772,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 142.47 mkw. usytuowany na działce o powierzchni 740 mkw. w Serbach przy ul. Krótkiej nr 16 pod.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł9 800 m² 61,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 9800 m 550 m od Jeziora Sławskiego Radzyń, gmina Sława Cena:499 tysięcy Powierzchnia: 9800 m Cena za m : ok. 66 zł Lokalizacja: radzyń, gm. Sława, woj. lubuskie Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sława

Sława(Przyczyna Górna + 17 km)

156 000 zł1 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku ziemi w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę działek budowlanych w malowniczej miejscowości Kuźnica Głogowska! Dostępne jest obecnie 18.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Kasztanowa

Sława(Przyczyna Górna + 17 km)

489 000 zł62,90 m² 7 774,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie z tarasem w nowoczesnym budynku 4-ro lokalowym budynku. Mieszkanie zlokalizowane na cichym osiedlu domów jednorodzinnych, 10min spacerem na główna plażę w Sławie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł59,50 m² 6 873,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie, znajdujące się w świetnej lokalizacji - w centrum Leszna - na ul. Sułkowskiego Mieszkanie posiada wiele zalet: -.

Szczegóły ogłoszenia

181 560 zł3 026 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie polecam działkę siedliskową o pow. 3.026 m2 położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno(Przyczyna Górna + 22 km)

569 000 zł98,22 m² 5 793,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa inwestycja na sprzedaż w Lesznie, ul. Myśliwska Prezentujemy nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Lesznie przy ul. Myśliwskiej. Oferujemy funkcjonalne domy o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Przyczyna Górna

Przyczyna Górna,lubuskie

220 000 zł69 m² 3 188,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Rezerwacja! cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 100 m2 (powierzchnia użytkowa 69 m2) na działce o powierzchni 100 m2. Cena sprzedaży wynosi 220,000 zł.Rodzaj domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyczyna Górna

Przyczyna Górna,lubuskie

450 000 zł247 m² 1 822 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 388 m²

Szukacie Państwo spokojnego, zacisznego miejsca, idealnego do wychowywania dzieci. Jednocześnie bardzo blisko miasta, bez skomplikowanego, długotrwającego dojazdu? Wobec tego ta oferta jest idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyczyna Górna

Przyczyna Górna,lubuskie

260 000 zł127 m² 2 047 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Parterowy domek na wsi, w najbliższym sąsiedztwie Wschowy- przyczyna Górna. Z poddaszem użytkowym. Ze sporą działką i dodatkowo hektarem ziemi. Wolnostojący. Dobry dojazd. Dom zbudowany.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij